Україна, Київ, Петропавлівська Борщагівка вул. Озерна, 10
Пн-Вс: 10:00-19:00

Інформація про компанію

Компанія Sensatia Botanicals заснована в 2000 році в маленькій тихій рибальському селі Ясрі, Карангасем, на східному узбережжі Балі. З самого початку ми почали Sensatia як спільне підприємство з розподілу прибутку і пишаємося тим, що продовжуємо таким чином просувати рівність між працівниками і адміністраторами. Ми віримо в те, що зможемо рости разом як спільнота, тому ми дуже пишаємося тим, що співробітники Sensatia Botanicals є 20% -ми акціонерами основної виробничої компанії PT. Sensatia Botanicals.

У 2000 році у нас було всього 3 співробітника, і всього через 18 місяців ми зуміли розширитися, і залучили до співпраці 23 балійців, що розробляють і виробляють продукти Sensatia. Тепер у нас працюють 65 відданих своїй справі людей, які виробляють продукцію міжнародної якості на сертифікованому виробничому підприємстві GMP, в комплексі з відділом контролю якості, сертифікованої мікробіологічної та хімічної лабораторії і фармацевтом, який спостерігає за виробництвом та оцінкою безпеки кожної окремої партії до того, як вона покине виробництво.

Sensatia Botanicals є торговою маркою, зареєстрованою в більш ніж 40 країнах з більш ніж 200 реєстраціями продуктів в Індонезійському національному агентстві з контролю за продуктами і ліками BPOM. Ми пишається тим, що є першою і єдиною GMP сертифікованої косметичною компанією на Балі. Ми співпрацюємо з такими 5ти зірковими комплексами, як: Alila Hotels & Resorts Worldwide, Курорти Карми, Peppers Sentosa Seminyak, W Retreat & Spa Балі, The Stones Hotel Legian, Mandapa Ritz Carlton, Катамама & PotatoHead, Aroma Spa Retreat, Лайер Дизайнер Вілли і спа, Semara Luxury Villas, Каюманіс, Tijili, Luna2 і цей список можна продовжувати і продовжувати.

Залишаючись вірними, чесними і зосередженими на тому, що для нас найважливіше, за останні кілька років ми значно виросли. Ми очікуємо, що наш місцевий індонезійський ринок, наш близькосхідний і міжнародний ринок будуть рости в геометричній прогресії в найближчі роки.

У майбутньому наші плани розширення дуже перспективні. Але, будьте впевнені, ми завжди будемо зберігати чарівність нашої маленької сім'ї, пам'ятаючи про світ і кожну людину, що обирає нашу продукцію. Наші продукти особливі, наші люди особливі, і наша мета більше, ніж просто отримання прибутку, а швидше за підтримку здорового способу життя через прекрасний баланс роботи, відпочинку і друзів на все життя ... Приєднуйтесь до нас!

З повагою, Майкл Р. Лоренті молодший Sensatia Botanicals

Sensatia Botanicals

У нашому інтернернет магазині натуральної косметики представлені кращі зразки продукції компанії Sensatia Botanicals.

Фахівці магазину завжди проконсультують вас з усіх питань, пов'язаних із застосуванням косметичних засобів.


Наші переваги:

  1. Фірмова оригінальна продукція з натуральних компонентів 
  2. Конкурентні ціни
  3. Широкий асортимент
  4. Можливість цілодобового замовлення
  5. Доставка по території всієї України.


Sensatia Botanicals sensatiabotanicals
улица Бутлерова, 17Б 117342 Москва, Россия ,
Tel:8 (800) 775-72-20 , Fax:8 (800) 775-72-20, E-mail: info@sensatiabotanicals.ru Анастасия
Анна, менеджер
+38 093 670 09 97
Анна, менеджер
Ірина, менеджер
+38 044 578 28 86
Ірина, менеджер