Україна, Київ, Петропавлівська Борщагівка вул. Озерна, 10
Пн-Вс: 10:00-19:00
Як вибрати органічну зубну пасту

Як вибрати органічну зубну пасту

Posted By: Администратор Published: 31.03.2021 Times Read: 69 Comments: 0

Інтерес до натуральних зубних паст зростає, і це пов'язано не тільки з бажанням споживача уникати застосування засобів з хімічним складом, але і зі збільшенням числа людей, які страждають алергічними реакціями. Органічна продукція складається з рослинних компонентів. Якщо такий склад при випадковому ковтанні потрапляє в шлунок, ризик появи ускладнень мінімальний.

У натуральній зубній пасті немає барвників, поліетилену, ароматизаторів, парабенів. Але за своєю ефективністю вона не поступається продукції, створеної з потенційно небезпечними компонентами хімічного походження. Натуральні пасти поєднують в собі м'якість і комплексний вплив на тканини. Завдяки органічному складу такі засоби можна застосовувати регулярно, в тому числі для профілактики запалення ясен і розвитку карієсу.

Органічні зубні пасти Sensatia Botanicals створені з турботою про здоров'я порожнини рота людини. Натуральні інгредієнти надають зміцнюючу і протизапальну дію, попереджають прогресування гінгівіту і карієсу.

натуральні зубні пасти

Зубна паста Мікс Трав збагачена кальцієм, який ущільнює поверхню зубів, а також активними маслами м'яти, кардамону і гвоздики. Вони попереджають розмноження каріесогенних мікроорганізмів, пригнічують розвиток запальних процесів.

 

Як визначити натуральну зубну пасту

 

Перед вибором натуральної зубної пасти необхідно в першу чергу вивчати склад засобу. У ньому мають бути відсутні хімічні компоненти. Це головне правило, яке дозволяє купувати засоби з повністю природним складом.

Органічна зубна паста може містити наступні речовини:

• екстракти трав з протизапальною, антисептичною дією;

• мінеральні речовини для ущільнення, зміцнення емалі, підвищення стійкості до каріесогенних мікроорганізмів;

• протизапальні компоненти, переважно на основі трав;

• ефірні масла, які зміцнюють місцевий імунітет, знімають запалення, усувають запальну реакцію.

Можливе застосування натуральних барвників, одержуваних з витяжок рослин. Також можливе застосування натуральних загусників. При захворюваннях пародонту рекомендується застосовувати засоби з антиоксидантами. Вони гальмують атрофію слизової порожнини рота, попереджають часті рецидиви стоматологічних захворювань.

 

Коли необхідно застосовувати натуральні пасти

 

Зубна паста з натуральним складом - ідеальний засіб для профілактики і лікування стоматологічних захворювань. Застосовувати її можна як з профілактичною метою, так і для лікування гінгівіту, початкової форми карієсу, підвищеної чутливості емалі.

Варто звертати увагу на діючі компоненти засобу. Протизапальні екстракти, ефірні олії з антисептичними властивостями гальмують подальший інфекційний процес, усувають набряклість і почервоніння ясен.


склад натуральних зубних паст


Для зменшення кровоточивості варто застосовувати пасту з лактатом алюмінію. Вона демонструє підвищену ефективність вже після першого використання. Також фторид алюмінію ущільнює емаль. Як антисептик в натуральних пастах крім природних компонентів може застосовуватися хлоргексидин. Він швидко знімає запалення, гальмує ріст патогенної флори.

Натуральні зубні пасти містять екстракти ехінацеї, ромашки, м'яти, а також цитрат цинку і мінеральні солі. Ці компоненти знімають запалення і кровоточивість, ущільнюють поверхню зубів. Мінеральні речовини швидко «витягують» зі слизових тканин запальний інфільтрат, усуваючи набряклість і гіперемію буквально після перших застосувань зубної пасти з органічним складом.

Виражену протизапальну активність має ехінацея. Рослина активно застосовується для зняття набряклості і гіперемії.

ехінацея в зубних пастах

Додатково натуральні зубні пасти можуть мати відбілюючий ефект і освітлювати емаль. Для освітлення емалі до складу засобів для регулярного догляду виробники вводять екстракт лимона і інші природні компоненти. Натуральні зубні пасти завдяки застосуванню екстрактів рослин і ефірних масел прекрасно освіжають подих і гальмують зростання каріесогенних мікроорганізмів.

Перед вибором підходящої зубної пасти з натуральним складом варто проконсультуватися зі стоматологом. Лікар допоможе підібрати підходящий засіб, який буде повністю відповідати стану порожнини рота.Comments

Write Comment

капча